Райдуга

Гурток виготовлення сувенірів «РАЙДУГА»(​Недуха Т. А.)

Напрям: художньо-естетичний(декоративно-ужитковий профіль навчання)

Викладач:
Недуха Т. А. 
 

освіта: Вища  Тел.  067-832-55-47

 Електронна пошта: 

tetananeduha@gmail.com
    

Instagram
Розклад заннять: ​Гурток виготовлення сувенірів «РАЙДУГА»  

Приеднатись до навчання
ПриЄднатись
Онлайн навчання

Гурток виготовлення сувенірів «РАЙДУГА»(​Недуха Т. А.)                               Напрям: художньо-естетичний      (декоративно-ужитковий профіль навчання)

Про гурток

Хто прагне чогось нового, розкрити творчу індивідуальність, цікаво проводити свій вільний час, розвивати уяву і фантазію, художній смак, власний творчий стиль-запрошуємо до нашого гуртка, де можна навчитися робити різні прикраси для себе та друзів, аксесуари для одягу: сумки, чохли для мобілок, ключів; цікаві елементи декору для інтер’єру кімнати або квартири. А також робити різні іграшки, обереги, сувеніри.Вік від 6 до 12 років.

Програма

Сувенір-пам’ятний предмет, пов’язаний з перебуванням в тому чи іншому місці, або з якою- небудь пам’ятною подією.У більшості випадків це вироби декоративно-прикладного мистецтва та художньої промисловості. Молодший шкільний вік- сприятливий період для розвитку творчих здібностей дитини, її образного мислення, емоційного сприйняття дійсності й активного ставлення до неї.Заняття в гуртку виготовлення сувенірів допомагає дітям розумно та цікаво проводити свій вільний час, пробуджує допитливість, любов до знань. Метою навчальної програми є формування ключових компетентностей особистості засобами технічної творчості. Основні завдання полягають у формуванні таких компетентностей: пізнавальної; практичної; творчої; соціальної. На початковому рівні діти ознайомлюються з сувеніром як одним із видів українського народного мистецтва, вчаться працювати з різними матеріалами та інструментами. Вивчають правила техніки безпеки під час роботи з матеріалами та інструментами. На основному рівні навчання вихованці поглиблюють знання, вдосконалюють вміння та навички роботи за темами розділів програми початкового рівня і вивчають нові розділи. Навчання у гуртку не потребує спеціальної підготовки та знань. Навчальний матеріал програми адаптований до занять з вихованцями різного рівня підготовленості.

Заходи

Участь у міжнародних, всеукраїнських, міських конкурсах, виставках, фестивалях.   

Прокрутити вгору