Відповідно до Закону України «Про позашкільну освіту» та Положення по позашкільний навчальний заклад навчальний  рік у закладі позашкільної освіти починається 1 вересня.

До закладу позашкільної освіти зараховуються вихованці, учні і слухачі, як правило, віком від 5 до 18 років.

Прийом вихованців, учнів і слухачів до позашкільного навчального закладу здійснюється на підставі заяви батьків або осіб, які їх замінюють.

Запис у гуртки проводиться до 15 вересня.

Для зарахування  вихованців до спортивних, хореографічних гуртків, потрібна довідка медичного закладу про відсутність у них протипоказань для занять у зазначених гуртках.

Тривалість одного заняття (уроку) в закладі позашкільної освіти визначається навчальними планами і  програмами з урахуванням психофізіологічного розвитку та допустимого навантаження для різних вікових категорій і становить для вихованців, учнів і слухачів:

–       віком від 5 до 6 років – 30 хвилин, 15 хв. – ігрова діяльність;

–       віком від 6 до 7 років – 35 хвилин; 10 хв. – ігрова діяльність;

–       старшого віку – 45 хвилин. Перерви між заняттями – 15 хвилин.

7 причин записати дитину на навчання прямо зараз:

– Творча діяльність розвиває в дитині впевненість у своїх силах, ініціативність, допитливість, оригінальність, бажання довести справу до кінця, мати свою думку і не боятися її!

– Дітям з розвиненими творчими здібностями легко знайомитися і дружити, вони швидко адаптуються до соціуму.

– Під час малювання, ліплення або створення аплікації дитина пізнає світ, знайомиться з властивостями предметів, дізнається їх назви, їх можливості застосування; вивчає форми, кольори; освоює рахунок; вчиться працювати пензлем, олівцем, ножицями, клеєм і т.д. У творчій діяльності відображається те, що дитина освоїла, зрозуміла, або просто побачила. Таким чином, творчість допомагає пізнати, зрозуміти і вивчити цей світ.

– У творчості дитина розвиває не тільки дрібну моторику рук, не тільки пізнає світ, а й фантазію, яка є найціннішою здатністю людини. Адже саме фантазія дає нам сили для подолання всіх труднощів на шляху і для досягнення нових висот.

– Творча діяльність стимулює увагу, пам’ять і мислення дитини, допомагає розвинути витримку, посидючість, терпіння. Творчість задіює такі розумові операції, як узагальнення, порівняння, аналіз, синтез, розвиваючи їх набагато краще, ніж задачі. Подумайте самі, діти спостерігають за певним предметом, розглядають, аналізують його, визначають його форму, розмір, колір, його частини. Потім зіставляють і порівнюють різні предмети, шукають подібності та відмінності. І для цього вам не треба читати дитині довгу лекцію і пояснювати на пальцях. Дитина малює будиночок і дізнається, що дах можна зобразити трикутником, що голова людини має округлу форму і т.п.

– Співаючи і танцюючи дитина не тільки розвиває свої вокальні та фізичні дані, мовлення і артистизм, а висловлює почуття, емоції, переживання, які відчуває в реальному житті, але ще не вміє, не знає як їх назвати, позначити. Вона видає те, що її хвилює, те, що для неї важливо. Для дитини творчість – це неначе розповідь про себе, про свій внутрішній світ, про свої почуття, думки, про свої знання, досвід, це самовираження. Можна сказати, що в творчості дитина зображує своє життя, таким, яким воно йому відкривається; відображає дійсність і одночасно пізнає її.

– Команда професійних та досвідчених педагогів, які залюбки допоможуть розвинути потенціал вашої дитини на БЕЗОПЛАТНІЙ основі!

Всі діти творчі!!! Творчі від народження, ми впевнені у цьому! Хтось любить малювати і яскравим доказом того є «шедеври» на шпалерах, стінах під’їздів, асфальті, горах змальованих паперових аркушів… Хтось любить створювати різноманітні фігурки з глини, піску, пластиліну, паперу… Хтось – гратися і придумувати в грі різноманітні сюжети і розвиток подій. І, думаємо, ви точно знаєте хоча б одного «артиста», який крутиться перед дзеркалом із маминим гребінцем!? Зверніть увагу, яке задоволення отримує дитина від творчості! Але творчість це не тільки задоволення!

Про нас

Будинок дитячої творчості Шевченківського району – це місце, де кожна дитина може розкрити свій потенціал та розвинути творчі здібності безкоштовно.

+
Років досвіду
+
Члени команди
+
Виграні нагороди
Наша

місія

Розкрити таланти кожної дитини та допомогти їй у розвитку творчих здібностей через безкоштовні гуртки позашкільної освіти.

Наші

цілі

Надати можливість кожній дитині розвивати свої здібності у різних напрямках та знайти власний шлях у творчості та самовираженні.

Розкрийте свої таланти

Або

Телефонувати: 400-33-95

Прокрутка до верху