ВОКАЛЬНИЙ ГУРТОК “ГАРМОНІЯ”

Викладач – Краюхіна Лариса Анатоліївна

Розклад занять ​​Вокального гуртка «ГАРМОНІЯ»

Приеднатись до навчання

Про гурток

 Діапазон репертуару дозволяє виховувати в вихованцях  патріотизм, національну свідомість через спів традиційних обрядових пісень (колядок, веснянок, щедрівок, гаївок, купальських),  народних пісень, авторські твори різних епох та жанрів, українську класику. Завдання,  які  перед  собою  ставить  педагог:

 знайти вокально обдарованих дітей та підлітків; виховати в вихованцях наполегливість до навчання, сценічну культуру, професійність та артистизм виконання, любов до національної спадщини та культури інших народів;навчити основам вокальної  та хореографічної майстерності.

Для дітей віком
Від 5 років

Викладач – Лариса Анатоліївна Краюхіна

член Національної всеукраїнської музичної спілки ім. М. Леонтовича.

Освіта вища. Тел. (063) 976-54-02

Електронна адреса: larakraiukhina18@gmail.com

Сторінка гуртка

Програма

Метою навчальної програми  вокального гуртка «Гармонія»  формування компетентностей особистості у процесі опанування основ музичного мистецтва. Основні завдання полягають у формуванні таких компетентностей:

  • пізнавальна – формування теоретичних знань, стійкого інтересу до музичного мистецтва, ознайомлення з основними поняттями та знаннями музичного мистецтва як частини світової культури, отримання початкових знань з англійської мови;
  • практична – формування практичних умінь та навичок з музичного мистецтва, розвиток музичного слуху, набуття навичок виконання українських та іншомовних пісень;
  • творча – формування творчих здібностей вихованців у процесі оволодіння основами музичного мистецтва, розвиток естетичних почуттів та смаків;
  • соціальна – виховання дбайливого ставлення до надбань української, світової культури, духовних та матеріальних цінностей рідного краю, народних традицій.

Заходи

  ​Керівники  разом  із  своїми  юними вихованцями беруть участь і перемагають у багатьох фестивалях та конкурсах, як в країні, так і за її межами, виступають у різноманітних мистецьких заходах на  рівні  району та  міста.

 Члени журі відзначають, що вихованці гуртка володіють: чистим інтонуванням, співають округлим звуком, мають правильну артикуляцію та чітку дикцію, постійно працюють над подальшими передумовами ефективного розвитку співацького голосу та реалізації у подальшого вокального потенціалу.

Прокрутити вгору