7 ПРИЧИН ЗАПИСАТИ ДИТИНУ НА НАВЧАННЯ УБУДИНОК ДИТЯЧОЇ ТВОРЧОСТІ
ШЕВЧЕНКІВСЬКОГО РАЙОНУ М.КИЄВА ПРЯМО ЗАРАЗ:

Всі діти творчі!!! Творчі від народження, ми впевнені у цьому! Хтось любить малювати і яскравим доказом того є «шедеври» на шпалерах, стінах під’їздів, асфальті, горах змальованих паперових аркушів… Хтось любить створювати різноманітні фігурки з глини, піску, пластиліну, паперу… Хтось – гратися і придумувати в грі різноманітні сюжети і розвиток подій. І, думаємо, ви точно знаєте хоча б одного «артиста», який крутиться перед дзеркалом із маминим гребінцем!? Зверніть увагу, яке задоволення отримує дитина від творчості!Але творчість це не тільки задоволення!

7 ПРИЧИН ЗАПИСАТИ ДИТИНУ НА НАВЧАННЯ У Будинок дитячої творчості Шевченківського району м.Києва ПРЯМО ЗАРАЗ:

– Творча діяльність розвиває в дитині впевненість у своїх силах, ініціативність, допитливість, оригінальність, бажання довести справу до кінця, мати свою думку і не боятися її!

– Дітям з розвиненими творчими здібностями легко знайомитися і дружити, вони швидко адаптуються до соціуму.

– Під час малювання, ліплення або створення аплікації дитина пізнає світ, знайомиться з властивостями предметів, дізнається їх назви, їх можливості застосування; вивчає форми, кольори; освоює рахунок; вчиться працювати пензлем, олівцем, ножицями, клеєм і т.д. У творчій діяльності відображається те, що дитина освоїла, зрозуміла, або просто побачила. Таким чином, творчість допомагає пізнати, зрозуміти і вивчити цей світ.

– У творчості дитина розвиває не тільки дрібну моторику рук, не тільки пізнає світ, а й фантазію, яка є найціннішою здатністю людини. Адже саме фантазія дає нам сили для подолання всіх труднощів на шляху і для досягнення нових висот.

– Творча діяльність стимулює увагу, пам’ять і мислення дитини, допомагає розвинути витримку, посидючість, терпіння. Творчість задіює такі розумові операції, як узагальнення, порівняння, аналіз, синтез, розвиваючи їх набагато краще, ніж задачі. Подумайте самі, діти спостерігають за певним предметом, розглядають, аналізують його, визначають його форму, розмір, колір, його частини. Потім зіставляють і порівнюють різні предмети, шукають подібності та відмінності. І для цього вам не треба читати дитині довгу лекцію і пояснювати на пальцях. Дитина малює будиночок і дізнається, що дах можна зобразити трикутником, що голова людини має округлу форму і т.п.

– Співаючи і танцюючи дитина не тільки розвиває свої вокальні та фізичні дані, мовлення і артистизм, а висловлює почуття, емоції, переживання, які відчуває в реальному житті, але ще не вміє, не знає як їх назвати, позначити. Вона видає те, що її хвилює, те, що для неї важливо. Для дитини творчість – це неначе розповідь про себе, про свій внутрішній світ, про свої почуття, думки, про свої знання, досвід, це самовираження. Можна сказати, що в творчості дитина зображує своє життя, таким, яким воно йому відкривається; відображає дійсність і одночасно пізнає її.

– Команда професійних та досвідчених педагогів, які залюбки допоможуть розвинути потенціал вашої дитини на БЕЗОПЛАТНІЙ основі!

01

Реєстрація

Записуйся до гуртків у Будинку дитячої творчості Шевченківського району міста Києва

02

Вибір напрямку

Обери свої улюблені напрямки та розвивайся у них

03

Участь у гуртках

Бери активну участь у гуртках та розвивай свої творчі здібності

Музичні гуртки

Навчання музики та співу для дітей різного віку

Художні гуртки

Творчі заняття з різних видів мистецтва та рукоділля

Танцювальні гуртки

Обучення різним танцювальним напрямкам та хореографії

Театральні гуртки

Творчі заняття з акторської майстерності та театралізованого мистецтва

Спортивні гуртки

Проведення тренувань та змагань у різних видовах спорту

Наукові гуртки

Дослідження та проведення наукових експериментів для цікавих відкриттів

Технічні гуртки

Вивчення основ робототехніки та електроніки для майбутніх інженерів

Літературні гуртки

Творче письмо та розвиток мовлення для майбутніх письменників

Розкрийте свої таланти

Або

Телефонувати: 400-33-95

Прокрутка до верху