Метелики веселики

Вокальний гурток«МЕТЕЛИКИ-ВЕСЕЛИКИ»(ЯНУШКЕВИЧ О.М.)

Напрям: художньо-естетичний

Викладач:
 ​Янушкевич Ольга МиколаївнаКомпозитор. Освіта вища. Відмінник освіти України.Керівник гуртка-методист.Тел. ​(067) 895-22-75,(093) 389-41-84Електронна пошта: bdtshevchenro@ukr.net

 

Розклад занять: ​​Вокального гуртка«МЕТЕЛИКИ-ВЕСЕЛИКИ»  

Приеднатись до навчання
ПриЄднатись
Онлайн навчання

Вокальний гурток«МЕТЕЛИКИ-ВЕСЕЛИКИ»(ЯНУШКЕВИЧ О.М.)Напрям: художньо-естетичний

Про гурток

«Метелики-веселики» – територія добра і щастя.Вокальний гурток створено у вересні 2020 року на базі ЗЗСО № 199. Учасники – учні 2-А класу школи. Колектив працює у контексті синтезу мистецтв, поєднуючи розвиток вокальних здібностей із поезією, образотворчим мистецтвом, театралізацією номерів, інструментальною творчістю.«Метелики-веселики» мають в репертуарі пісні сучасних українських авторів, у тому числі  авторські твори керівника колективу О. Янушкевич, народні пісні, руханки, календарно-обрядові твори. Вихованці переконані, що засобами пісенної творчості та музики перетворюють світ власної душі і світ навколишній на краще.Інформацію про нас можна знайти за хештегом #ПозашкілляяскравийсвітБДТ, на сторінках соцмереж керівника колективу О. Янушкевич.
Для дітей віком6 – 18 років

Програма

Навчання в гуртку передбачає:         розвиток  основних вокально-хорових навичок, розучування репертуару;формування та розвиток сценічних навичок;засвоєння основ нотної грамоти;слухання музики;музично-ритмічна творчість.

Заходи
 ​Вихованці – учасники культурно-просвітницьких, навчально-методичних, волонтерських  і благодійних проєктів БДТ та школи.У квітні 2021 року здобули свою першу вагому перемогу – «Приз глядацьких симпатій» та ІІ місце на Всеукраїнському багатожанровому фестивалі-конкурсі «Україна єдина». 

Прокрутити вгору