Провідні напрями діяльності

  ·                Організація концертної, ігрової, медіа-інформаційної, координаційно-методичної діяльності, через втілення системи інноваційних культурно-дозвіллєвих технологій.

  ·                Забезпечення умов особистісного розвитку дітей та молоді на основі актуалізації гуманістичних традицій світової культури з врахуванням художніх інтересів і потреб виховання естетичної свідомості.

  ·                Залучення учнівської молоді до активного процесу оволодіння знаннями у сфері культури та мистецтва.

  ·                Формування  системи знань і уявлень про сутність, види та жанри мистецтва, особливості художньо-образної мови мистецтва: музичного, хореографічного, театрального.

  ·                Залучення до участі творчих колективів у фестивалях та конкурсах, популяризація досягнення вихованців на міському, обласному, всеукраїнському, міжнародному рівнях;

  ·                Організація та проведення заходів щодо підтримки дітей з особливими потребами.

  ·                Надання консультацій та організаційної допомоги педагогічним працівникам освітніх закладів та інших установ  у проведенні виховних заходів, рухливих перерв, проведення екскурсій та подорожей, бесід з вихованцями, проведення акцій, конкурсів, виставок тощо.

  ·                Організація та проведення рекламних кампаній по набору дітей у гуртки.